Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 21.05.2019, 11:13

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші заходи

Відзначення 68 річниці визволення України від фашистських загарбників у КПНЗ «Будинку творчості дітей та юнацтва»

 

Що може бути страшніше, ніж війна?!

Лише сльози та страждання несе вона.

Як смерч, вриваючись в мирні будинки.

І спалює душі полум'ям відчаю.

В рамках відзначення 68 річниці визволення України від фашистських загарбників та з метою вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, увінчення безсмертного подвигу героїв - визволителів в Будинку творчості відбувся ряд  заходів приурочених цій даті.

23 жовтня було проведено години мужності  по гуртках на тему: «Вічно в пам’яті народній». Кожний керівник розробив годину мужності з наступної тематики:

·        гурток  «Школа лідерів»: «Дитинство опалене війною» (9 вихованців).

·        гурток «ПТМ»: «Память про героїв – невмируща!» (9 вихованців).

·        вокальний колектив «Веселковий край»: «Ми живемо завдяки вам!» (8 вихованців).

·        гурток «Школа малювання»: «Вічна слава героям …» (10 вихованців).

·        гурток «Бісероплетіння»: «Живемо, бо пам’ятаємо» (14 вихованців).

·        гурток «Умілі руки»: «Хоробрість наших предків у роки Великої Вітчизняної війни» (9 вихованців).

25 жовтня вихованці Будинку творчості прийняли участь у районному мітингу біля Меморіалу Слави.  У заході прийняли участь 14 вихованців, а саме: юні барабанщиці – вихованці т/о «Дозвілля»  та прозвучали віршовані привітання від вихованців гуртка «Школа лідерів» і т/о «Дозвілля».  

       

         26 жовтня відбувся конкурс малюнків серед гуртківців закладу на тему: «Коли, нарешті, замовкли гармати». Серед всіх робіт були вибрані найкращі 3 роботи, а саме:

І місце – Дашко Тетяна;

ІІ місце – Нагорна Людмила;

ІІІ місце – Романюк Захар.


Переможці отримали солодкі призи.

30 жовтня керівник краєзнавчого гуртка «Оріана» Черник О. М. разом із своїми вихованцями розробила і провела для гуртківців заочну екскурсію «Маршрутами Великої Перемоги» по місцях бойової слави Дніпропетровщини та Петропавлівщини.

Нехай буде мир на всій землі,

Нехай буде мир завжди.

Щоб нам рости для славних справ,

Для щастя і праці!

Хай завжди буде сонце!

Хай завжди буде мир!
Творчий звіт з гуртка «Бісерне рукоділля».

 

18 листопада 2013 року в КПНЗ  «Будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов майстер – клас «Іменний калейдоскоп», який провела керівник гуртка «Бісерне рукоділля» Стребуль Ольга Володимирівна. Досягнення вихованців гуртка присутні гості, вихованці інших гуртків та їх керівники могли побачити на власні очі.

Мистецтво бісероплетіння посідає почесне місце серед народних ремесел, які активно впливають на формування національної свідомості. Крім того, колективна праця, спілкування з іншими дітьми та викладачем, обмін творчими ідеями позитивно впливають на процес соціалізації юного громадянина України, регулюючи формування міжособистісних і трудових відносин. Завдяки цьому закріплюється активна позиція, установки та ціннісні орієнтації дитини.

На майстер – класі було показано як вихованці разом з керівником для присутніх продемонстрували технологію виготовлення бейджика з власним іменем. За схемами діти - помічники виготовляли букви з бісеру. Все це було наочно і доступно показано. З окремих літер були виготовлені імена. В кінці заняття діти пояснили значення кожного виготовленого імені.

На занятті було присутньо 12 вихованців, а з них 8 допомагали в проведенні майстер – классу для 15 запрошених гостей, вихованців інших гуртків.


 


 Творчий звіт  гуртка «Паперопластика».

 

19 листопада 2013 року в КПНЗ  «Будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов творчий звіт гуртка «Паперопластика»  під керівництвом Зюбенко Валентини Григорівни. Тема заняття: «Букет дружби». Свої досягнення продемонстрували  вихованці гуртка.  Присутні діти з інших гуртків та їх керівники могли побачити на власні очі та познайомитися з технікою квілінг та орігамі.

Квілінг – це мистецтво створювати композиції з паперових смужок. Кожна композиція в техніці квілінг складається із паперових елементів різної форми, які приклеюються до основи або склеєні між собою. В техніці квілінг створюють листівки, пано, квіткові букети, рамочки для фотографій.

Мистецтво створення поробок із паперу дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей учнів, зокрема уміння уявляти, фантазувати, читати й самим виконувати схеми, шукати оптимальну форму та будову, пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватися чіткості й акуратності в роботі, знаходити кольорове вирішення. Тим більше, що під рукою завжди знайдеться аркуш паперу, а практика й наукові дослідження показують, що навчання в гуртку допомагає успішному оволодінню знаннями з усіх предметів шкільного курсу.

На занятті вихованці разом з керівником виготовляли різноманітні квіти в техніці квілінг. За схемами та зразками керівника  діти виготовляли квіткові композиції,  з яких потім вийшов гарний букет. Вихованці попередньо підготували квіти для гостей,   які потім подарували всім присутнім і запропонували їм приєднатися до наповнення букету.

В кінці заняття всі бажаючі мали можливість поставити свою квітку в «Букет дружби», щоб поділитися своєю дружбою з іншими.

На занятті було присутньо 14 вихованців гуртка, які виготовляли квіти та демонстрували свою майстерність гостям, а також 17 запрошених гостей та дітей з інших гуртків.

   

 
Творчий звіт  гуртка «Початкове технічне моделювання».

 

Мета проведення:     Популяризація дитячої технічної творчості та звіт про

                                      роботу гуртка Початкового технічного моделювання.

        Форма проведення:  Виставка практичних робіт вихованців гуртка ПТМ та

                                      показові      виступи         змагання      гуртківців         

                                      виготовлення і запуск саморобних моделей планера.

        Місце проведення:    КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва».

        Дата проведення:     20.11.2013 рік.

        Початок:                  О 14 год.

        Тривалість заходу:   Дві академічні години з перервою 30 хв.

        Учасники заходу:     Вихованці  гуртка  ПТМ   12  учнів, запрошені гості,

                                      вихованці з інших гуртків та їх керівники (40 вих.). 

        Обладнання:            План роботи гуртка ПТМ, додаткова література, зразки  

                                      виробів і роботи вихованців гуртка.

Підготовка до проведення заходу.

Полягала в вивченні нормативних документів та методичних розробок з даної теми, забезпеченні робочих місць необхідним роздатковим матеріалом (креслення та інструкції),  інструментами та обладнанням. Попередньо, за участі гуртківців, було виготовлено стенди, на яких демонструвались кращі вироби вихованців гуртка Початкового технічного моделювання під керівництвом Рускевич Лариси Іванівни. Зважаючи на обмежений час проведення виставки – презентація під назвою: «Їдем, плаваєм, літаєм; а сьогодні планери запускаєм», та враховуючи вікові особливості учасників, основну роботу з моделювання виробів (схематична модель планера) гуртківці провели заздалегідь, на попередніх заняттях. До участі в заході запрошено також методиста та керівників інших гуртків Будинку творчості.

Хід проведення виставки – презентації:

З привітанням до учасників звернулася керівник гуртка ПТМ Рускевич Л. І. ознайомила учасників з планом проведення заходу та коротко розповіла про зміст роботи гуртка ПТМ. Після проведення інструктажу з техніки безпеки гуртківці розпочали роботу по виготовленню моделей, а запрошені гості мали можливість оглянути виставку та стенди з виробами. На численні запитання гостей  відповідали гуртківці, при необхідності додаткові пояснення давали присутні педагоги.  В запланований час 45 хв всі гуртківці впоралися з завданням.

         Під час перерви було проведено коротку гру - конкурс для гостей та учасників: «Кращий знавець техніки». Після цього запрошені педагоги були вибрані в судійську колегію, яка оцінювала роботу гуртківців та запуск моделей.

Наступна частина заходу полягала в проведенні міні - змагань по запуску виготовлених моделей планера. Критерії оцінки:

1.     Якість та точність виготовлення моделі - (10 балів)

2.     Стійкість моделі в польоті - (10 балів)

3.     Дальність польоту - (10 балів)

Після перерви, конкурсу та його оцінювання кожний учасник змагань  проводив три запуски моделей. Запуски моделей викликали надзвичайну зацікавленість глядачів та гуртківців, адже тут був присутній елемент спортивного суперництва та демонстрування власного вміння не тільки у виготовленні моделі, а й у її запуску. Все це вимагає від дітей відповідального ставлення до своєї роботи та зосередженості.

По результатах запусків судійська колегія визначила переможців. Оцінкою заходу, очевидно, слід вважати зростання зацікавленості школярів технічною творчістю  та бажання стати гуртківцями Початкового технічного моделювання та Будинку творчості.

  

  

Творчий звіт  гуртків «Народна вишивка» та «Чарівна палітра».

 

Мета проведення: Ознайомити  учнів   з   історією   української народної вишивки; поглибити знання, щодо одного з  головних символів українського народу – рушник-оберіг; охарактеризувати особливості української народної вишивки різних регіонів,зупинитись на характеристиці вишивки за регіонами, орнаментами, стильовими особливостями; порівняти особливості стилю, технологій, кольорів вишивки і орнаментів різних регіонів України. Розвивати уважність, уяву, спостережливість, допитливість. Знаходити інформацію та вміння її довести до слухачів. Приймати безпосередньо участь в проведенні інтегрованого заняття. Виховувати естетичний смак, захоплення красою мистецтва, виховувати патріотичні почуття, любов до рідного краю, його традицій та надбань мистецтва, спрямувати на виховання в учнів дбайливого ставлення до різновидів народної творчості, як до витворів високого мистецтва українського народу.

Форма проведення: Інтегроване заняття для вихованців гуртків «Народна вишивка» та «Чарівна палітра».

Місце проведення: КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва».

Дата проведення: 21.11.2013 рік.

Початок: О 14 год.

Тривалість заходу: Дві академічні години з перервою 30 хв.

Учасники заходу: Вихованці  гуртка  «Народна вишивка» - 14 учнів та гуртка «Чарівна палітра» - 13 учнів, запрошені гості, вихованці з інших гуртків та їх керівники (17 вих.). 

Обладнання:  План роботи гуртка «Народна вишивка» та «Чарівна палітра», додаткова література, зразки виробів і роботи вихованців гуртків.

Підготовка до проведення заходу.

Підготовка полягала в вивченні нормативних документів та методичних розробок з даної теми, забезпеченні робочих місць необхідним роздатковим матеріалом,  інструментами та обладнанням. Попередньо, за участі гуртківців, було виготовлено стенди, на яких демонструвались кращі вироби вихованців гуртків «Народна вишивка» (Щербак Віола Григорівна) та «Чарівна палітра» (Наймарк Людмила Володимирівна). Зважаючи на обмежений час проведення інтегрованого заняття під назвою: «Різнобарвна моя Україна», та враховуючи вікові особливості учасників, основну роботу з підготовки додаткового матеріалу по підбору орнаментів регіонів України, гуртківці провели заздалегідь, на попередніх заняттях. До участі в заході запрошено також методиста та керівників інших гуртків Будинку творчості.

Хід проведення виставки – презентації:

З привітанням до вихованців звернулися керівники гуртків «Народна вишивка» та «Чарівна палітра», які ознайомили учасників з планом проведення заняття. Після проведення організаційного моменту та демонстрацій зразків робіт, гуртківці розпочали роботу по малюванню орнамента певного регіону. В цей час запрошені гості мали можливість оглянути виставку та стенди з виробами та малюнками вихованців гуртків. Під час перерви діти відповідали на всі питання  гостей і пояснювали їм значення своїх робіт.

Наступна частина інтегрованого заняття полягала в представленні і проведенні інформаційно – пошукової роботи вихованців. Діти мали можливість розповісти присутнім про значення своїх орнаментів, їх регіональні особливості та значення.

 Висновком даного інтегрованого заняття можна вважати зростання зацікавленості школярів різними видами художньо – естетичного напряму, а саме вишиванням та малюванням, бажання стати гуртківцями Будинку творчості.

 

 

 
Творчий звіт  театр – студії «Експромт» та вокального колективу «Веселковий край».

 

Мета проведення:    Популяризація дитячої творчості та творчий звіт про

                                       роботу   театр     студії   «Експромт»   та   вокального

                                       колективу «Веселковий край».

         Форма проведення:  Розважально – ігрова програма: «Красуня осені».

         Місце проведення:   КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва».

         Дата проведення:     22.11.2013 рік.

         Початок:                 О 14:30 год.

         Тривалість заходу:   2 години.

         Учасники заходу:     Вихованці  гуртків, батьки, гості (75 чол.). 

         Обладнання:            Роздатковий     матеріал   для   конкурсантів,    роботи

                                       учасниць конкурсу.

Хід проведення розважально – ігрової програми.

Свято розпочалося словами ведучих - вихованки гуртка «Школа лідерів» Зюбенко Дарини та керівника гуртка Геник О. М., які налаштували учасників та гостей на ліричний осінній настрій та представили журі (директор БТДЮ Лубенська В. Г., директор дитячої бібліотеки Лисенко Л. І, керівник гуртків Зюбенко В. Г).

В конкурсі приймали участь:

1. Кривонос Катерина.

2. Безпалова Віола.

3. Нагорна Олександра.

4. Кравченко Єлизавета.

5. Смикова Олександра.

6. Юрченко Анастасія.

7. Сахно Ангеліна.

Учасницям були запропоновані наступні конкурси:

·        Конкурс «Візитка».

·        Конкурс «Швея».

·        Конкурс «Жіноча ерудиція».

·        Конкурс «Зеркало моди».

·        Конкурс «Мій коник».

В перервах між конкурсами всіх присутніх порадували своїми талантами циркова студія «Олімп» (Петрига Яна, Сивокобильська Тетяна та Сивокобильська Вікторія) та вокальний колектив «Веселковий край» (Луганська Вероніка та Захарій Наталя).

Глядачі залюбки приймали участь у вікторині, яка була запропонована ведучіми. В подарунок осінній приз – наливне яблучко.

Заключна частина заходу – це підрахунок голосів та нагородженя переможців. За результатами конкурсу отримала перемогу та звання «Красуня осені» Кривонос Катерина, за що була нагороджена подякою та «золотою короною».

Інші конкурсантки також не були обділені увагою глядачів та журі і заслужено отримали подяки та титули: Безпалова Віола «Міс Посмішка», Нагорна Олександра «Міс Елегантність», Кравченко Єлизавета «Міс Чарівність», Смикова Олександра «Міс Оригінальність», Юрченко Анастасія «Міс Артистичність», Сахно Ангеліна «Міс Фантазія».

 

 

 

        

-->

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

BTDU-Petropavlivka © 2019
Конструктор сайтів - uCoz